Reklam Alanı

Her Sevda Bir Veda Karakterleri

Büyük ilgi çeken ''Her Sevda Bir Veda 1.Bölüm izle'' bu akşam Show Tv'de başlıyor. Başarılı bir proje olduğu her halinden belli olan dizimiz, seyircileri bu akşam ekranlara kilitleyeek gibi. Bir dizi için güzel bir gün ve satt'te oynayacak olan ''Her Sevda Bir Veda'' dizisini izlememek için hiçbir sebep yok. Firuze dizisi yayından kaldırıldıktan sonra Show TV'ye büyük tepkiler verdi dizi severlerimiz. Ama bu dizi bizim görüşümüze göre en az Firuze kadar güzel bir dizi olacak. Şahane sahneleri ve sürükleyici konusu ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağız ve bir sonraki bölümü iple çekeceğiz ''Her Sevda Bir Veda izle'' dizisinin. Kalabalık kadrosu olduğunu hepimiz fragmanlarda gördük. Şimdi kimlere hangi rolde oynayacak, hangi karakterleri canlandıracaklar, hepbirlikte bir göz atalım:


Hepinizin de bildiği gibi başrollere iki genç oyuncumuz var. Nik Xhelilaj Yusuf karakterini canlandıracak, Elif Atakan ise Yusuf'a deli gibi aşık olan Filiz karakterinde oynayacak. Bambaşka iki hayatın içinde yaşayan bu iki gencin aşkı ön planda olacak. Varlıklı ailenin tek kızı Filiz'in babası Burhan bey'i Civan Canova oynayacak ve eminiz ki her zaman ki gibi rolünün hakkını verecektir. Yusuf'un abisi Turgut'u ise Devrim Evin canlandıracak. Turgut anne ve babasının intikamını almaya adamış ruh gibi yaşayan bir delikanlı. Yusuf kız kardeşi ve halasına bakmak için, gece gündüz çalışıyor. Diğer rol dağılımları ise şöyle: Issız Adam'ı canlandıran Cemal Hünal Nadir rolünde, dünya güzeli Melissa Aslı Pamuk Azade'yi, Gizem Ayaz Ceyda'yı, Jale Arıkan Selma'yı canlandıracaklar. Ayrıca karakterler arasındaki isimler; Kenan (Engin Benli), Ahu (Demet İyigün), Nedret (Defne Halman), Ayşegül (Berna Koraltürk), Buket (Açelya Elmas), Yılmaz (Caner Özyurtlu), Yiğit (Uğur Karabulut), Saime (Güliz Şirinyan), Zuhal (Zeynep Kızıltan). Daha öncede belirttiğimiz gibi, çok kalabalık bir oyuncu kadrosunu izleyeceğiz ''Her Sevda Bir Veda Dizisi''nde. Sadece Yusuf ile Filiz'in aşkı değil. Birçok aşk ve ayrılık göreceğiz. Entrikalar, karanlık işler göreceğiz. Sürükleyici sahneleri ile şimdilik ''Her Sevda Bir Veda 1.Bölüm'' ile başbaşa bırakmak istiyoruz….

Her Sevda Bir Veda 1.Bölüm


Reklam Alanı


Yorum Yap:

Her Sevda Bir Veda dizisi fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle yasaktır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır iletişim: siyahay@windowslive.com
Yandex.Metrica
Visit Diziler at Ping.sg
Powered by Blogger.